Росіянам потрібен Маріуполь, щоб об’єднати Крим з територією Росії

24 канал

Росіяни прагнуть завоювати Маріуполь за будь-яку ціну. Цей регіон необхідний у загальній стратегії війни, оскільки дає створити сухопутний вихід з Росії на територію тимчасово окупованого Криму.

Про це в інтерв'ю 24 каналу розповів українській військовий та політичний діяч Максим Жорін. Він підкреслив, що Маріуполь вже став історичною ганьбою для Росії та російської армії на кілька поколінь вперед. Тож зараз для них важливо закрити це питання.

Читайте такожЦе означатиме ваш кінець, – у Росії відкрито погрожують ЄС у разі вступу України

Маріуполь – це біль України та ганьба росіян

Максим Жорін наголосив, що сьогодні Маріуполь – це сором та ганьба для всієї Росії, яка довго розповідала про свою першість. На практиці виявилося, що вона абсолютно нічого не може зробити з невеликим загоном, проте здатна тероризувати мирне населення, влаштовувати голод та геноцид.

Враховуючи усю озлобленість росіян, можна стверджувати, що встановлення контролю у Маріуполі – це принципова позиція, від якої вони не відмовляться на дипломатичному рівні.

Для чого росіянам Маріуполь

Принципом усе не обмежується. Маріуполь потрібен також з практичної та стратегічної точок зору – в плані з’єднання території Росії з окупованим Кримом.

Він надзвичайно потрібен їм для логістичної розв’язки – для того, щоб забезпечувати війська, які ідуть в наступ по території України,
– розповів Жорін.

І останнє – це те, що величезна кількість російської армії й так звана "ДНР", прикуті до Маріуполя і не можуть поки що бути перекинутими на інші напрямки.

Тож, на думку військового, повний контроль над Маріуполем необхідний, щоб:

Евакуація із Маріуполя: останні новини Зверніть увагу – через окупантів у підвалах Азовсталі страждають тварини: дивіться відео