Начальник ГУР розповів, коли війна досягне переломного моменту (ВІДЕО)

Акцент

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України розповів, що війна з росією досягне перелому до середини серпня і завершиться до кінця року.

Про це повідомили ГУР у Facebook з посиланням на інтерв'ю “Sky News”, інформує Акцент.

За словами начальника ГУР МО України Кирила Буданова, війна досягне переломного моменту в серпні:

"В ексклюзивному інтерв'ю “Sky News” генерал-майор Кирило Буданов також заявив, що в росії вже триває переворот з метою усунення володимира путіна, а російський лідер серйозно хворий на рак. “Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим”.

Як підкреслив генерал-майор, росія зазнає у війні величезних втрат, а воєнна розвідка України дізнається про плани кремля, щойно вони починають складатися.

“Ми воюємо з росією вже вісім років, і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю” – підсумував керівник воєнної розвідки України.

Як раніше повідомляв Акцент, колаборанти в Мелітополі опинилися біля розбитого корита.

В Мелитополе оккупанты «кинули» предателей на зарплату

Також, як інформував Акцент, мешканці Мелітополя зазначають, що у місті з’явилося багато незнайомих людей, які розповсюджують плітки. Їх завозили перед 9 травня із Криму та так званої “ЛДНР”.

У Мелітополі в порожні квартири та будинки селять гастролерів-пліткарів