На Путіна чекає ще сюрприз, як із "непереможною" армією РФ – Арестович (Відео)

АСПІ

На президента Росії Володимира Путіна скоро чекає "сюрприз всього життя". Він переконається, що його економіка не здатна протистояти західним санкціям так само, як "непереможна" армія РФ – Збройним силам України.

Таку думку висловив позаштатний радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю Youtube-каналу "Фейгин Live". "У кремлівського керівництва є великі ілюзії щодо життєздатності, цілісності та стресостійкості своєї економіки. Я думаю, на них чекає такий самий сюрприз, як чекав з армією. Коли санкції почнуть по-справжньому наздоганяти, десь до липня-вересня, то всяка здатність комусь там протистояти і не допускати... Буде зламана в цієї табуретки економічна "нога", окрім військової", – вважає радник голови ОПУ.

За словами Арестовича, всі показники російської економіки "такі ж "мальовані", як і в армії", оскільки "не може бути одна здорова сфера в країні, де все прогнило". "Там такі самі приписки, і здатність встояти під реальним стресовим впливом набагато гірше, ніж Путін зараз вважає... І чекає на нього разом з усім оточенням такий самий "сюрприз всього життя" щодо економіки. Відключення газу Польщі, Болгарії та тим країнам, які у рублях не платять, просто швидше добиватиме російську економіку", – підкреслив він.

Арестович спрогнозував, що "липень-серпень будуть ареною дуже жорстких боїв". За його словами, на цей період для економіки РФ постає питання – чи зможе вона забезпечити мобілізацію та компенсувати втрати від санкцій. "Я думаю, що відповідь на це питання буде такою ж дивною для Путіна, як була реальна боєздатність російської армії, яка спочатку погрожувала розгромити все НАТО, а потім обламалася об два села на Сумщині. Буде те саме. І це буде велика проблема для них і велика радість для всього вільного світу та всіх вільних людей у Росії", – зазначив радник голови ОПУ.