Як користуватися «Джавеліном» — інструкція від морпіхів, які захищають Миколаївський напрямок (ВІДЕО)

Inshe.tv

На Миколаївському напрямку розрахунки протитанкових підрозділів морської піхоти перебувають у постійному очікуванні.

Тільки-но надходить розвідувальна інформація про рух ворожої броньованої техніки, вони відразу вирушають на «полювання», бо, за словами морпіхів, «немає нічого більш прекрасного, ніж горіла кацапня».

І хоча переносний протитанковий ракетний комплекс FGM-148 Javelin простий у використанні, хлопці постійно тренуються.

Про це йдеться у репортажі «АрміяInform».

— Вивчаємо різну інформацію, коли є час, тренуємось самі та передаємо досвід іншим, хто не так давно прийшов у підрозділ, — розповів морський піхотинець Денис. — Днями знищили танк і БМП ворога. Окупанти горіли, палали.

Цей комплекс уже не раз довів свою ефективність, за словами захисників, особливості його використання більше підходять для оборонних дій, але морпіхи готові виконати будь-які поставлені завдання і з нетерпінням очікують на нову можливість, щоб виїхати та нищити ворожу техніку.

— Ворог на нашому напрямку «зарився», бо бояться. Та ми все одно будемо шукати шпаринку, у яку поцілимо з цього комплексу або іншого озброєння. Все у нас є, а головне — бажання перемогти ту наволоч, — додав морський піхотинець Микола.

Як повідомляло Інше ТВ, США та партнери прикривають спини українців — Байден відвідав завод, де виготовляють «Джавеліни».