Маріупольців змушують розбирати завали за рублі, але ті масово відмовляються

24 канал

У блокадному Маріуполі окупанти змушують місцевих жителів розбирати завали за рублі, але ті відмовляються. Таке явище є масовим.

Про це 24 каналу розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Жителі не погоджуються виконувати вказівки окупантів.

До теми Через постійні бої їм не до того, – Жорін про підтримку зв'язку з бійцями в Маріуполі

"Як це саркастично не звучить, ця "бананова республіка" разом з окупаційною "владою" Маріуполя вже кожних 3 дні збільшують обіцянку в рублях, яку вони виплачуватимуть людям, які все-таки підуть на розбір завалів", – розповів радник міського голови.

Втім, за словами Андрющенка, окупанти все одно не можуть знайти тих, хто погодиться на цю "пропозицію". Люди відмовляються працювати у таких складних умовах.

Місцеві жителі де-факто не беруть участі у розборі завалів. Тому "нагнали" МНС Росії, воно зараз цим займається. Зокрема, діставанням трупів з-під завалів",
– зазначив радник міського голови.

У людей руйнується психіка

Раніше Андрющенко повідомляв, що деякі українці, які залишилися у тимчасово окупованому Маріуполі, таки вимушені виконувати завдання, які їм дають росіяни. Однак під час розбору завалів у цих людей руйнується психіка, адже вони бачать під уламками величезну кількість загиблих.

Чоловік, якому під тиском російських солдатів довелося виконувати цю страшну роботу, розповів про те, що у деяких місцевих жителів були нервові зриви. Хтось починав зненацька та зовсім недоречно сміятися, а хтось – плакати. Нерідко траплялися істерики.

Зверніть увагу! У Маріуполі ледь не щодня знаходятьнові трупи вбитих російськими військовими українців. У міській раді розповіли, що їх ховають у братських могилах. Ситуація у блокадному Маріуполі: останні новини До теми – у якому стані зараз перебуває Маріуполь: дивіться відео