Рашисти планують провести "перепис" населення на Херсонщині

Новини.LIVE

Окупанти планують провести "перепис" населення на Херсонщині вже 16 травня.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Херсонців катують цілодобово, є випадки "бучанської різанини", - депутат про життя на окупованій росіянами Херсонщині

"Жителі Генічеського району почали отримувати повідомлення із закликом звернутися до сільської ради з документами. При собі вони повинні мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво народження дітей, пенсійне посвідчення, посвідчення особи з інвалідністю. В оголошеннях зазначається, що це стосується лише тих, хто має місцеву прописку", — повідомила омбудсмен.

Також відомо, що це стосуватиметься лише тих, хто має місцеву прописку. Окупанти планують почати "перепис" у понеділок, 16 травня, і завершити до кінця місяця.

Хочуть створити "Кримський федеральний округ"?

Денісова зазначає, що таким чином росія розглядає створення на території Херсонщини так званого кримського федерального округу.

"Враховуючи те, що ідея з "референдумом" на Херсонщині провалилася, російські окупанти розглядають різні варіанти щодо "статусу" тимчасово окупованих територій, зокрема і створення так званого кримського федерального округу", – додала вона.

Останні новини Херсонщини:

В Херсонській області окупанти досі намагаються встановити повний контроль над територією, проте їм це не надто вдається. Депутат Херсонської облради Сергій Хлань розповів Новини.LIVE що не так з "новою" владою.

В Херсонській області окупанти хочуть приєднати українські інтернет-мережі до росії, щоб заблокувати доступ до вільної інформації й слідкувати за діями укарїнців в мережі.