Пропагандисти Кремля видають поразки росіян в Україні за перемогу

24 канал

Поки в російської армії закінчуються ракети, у російських пропагандистів закінчуються прийоми обману. Ворожі медіа вже не знають, як брехати про поразки своєї армії, тож просто беруть та перекручують інформацію.

Спроби росіян перейти Сіверський Донець незабаром будуть не менш легендарними за штурм Чорнобаївки. Такою впертістю у ліквідації власних солдатів та техніки, як росіяни, не може похизуватися ніхто у світі.

Читайте також Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій

Чергова брехня російської пропаганди

Впродовж останніх днів яскраве знищення переправи російських окупантів на Луганщині стало однією з головних подій на фронті. Російські пропагандисти довго думали над тим, як би то виправдати такий потужний провал російської армії.

Оскільки жодна логіка тут безсила, росіяни знайшли "геніальне" рішення: заявити про те, що це насправді вони знищують переправу ЗСУ. Епічно й те, що окупанти використали для однієї з ілюстрацій фото власних потоплених та розбитих танків.

Що ж, такими "успішними" операціями росіяни зовсім скоро скоротять свій танковий парк до мінімуму, тож російській пропаганді варто зосередитися на вигадуванні новин про те, що їхні танкові війська не розбиті, а полетіли проводити так звану "спецоперацію" у космосі.

Новини з фронту: останні події Дивіться також – на півдні збили російський літак: відео