Учасник розгрому військ РФ під час переправи через Сіверський Донець розкрив деталі бою

Патріот Донбасу

Збройні сили в Україну продовжують давати гідну відповідь російським окупаційним військам. Командир взводу танкового батальйону 10-й ОМБр на ім'я Костянтин, який брав участь у бою на річці Сіверський Донець, розповів про подробиці чергового розгрому ворога.

За його словами, наші захисники навмисно вичікували ворога. Відповідне відео опублікував головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

Командир взводу зазначив, що військові мали дві машини, вони замаскувалися і чекали команди для висування на вогневий рубіж.

"Приблизно через 20 хвилин після того, як зайняли свої місця в укритті, ми виїхали на позицію і почали відпрацьовувати по супротивнику. Спочатку візуально противника не спостерігали, але хвилин через 20 ворог уже почав з'являтися невеликими групами піхоти, БМП, катери", – розповів він.

Костянтин уточнив, що у рашистів було 4-5 бойових машин піхоти, два катери, машини з понтонними переправами, а також 1-2 взводи піхоти.

Перебували наші захисники від супротивника на відстані 1,2 км. ЗСУ знищили близько двох взводів піхоти, пару БМП, катер, що пішов на дно, та багато іншого.

Водночас у цьому бою загинув український військовий Микола Янишин.