"Kalush, як ви й просили": Росія на перемогу України на Євробаченні відповіла бомбами

24 канал

Російських нелюдів неабияк розлютила перемога України на Євробаченні у Турині. Але ще більше їх зачепив заклик лідера Kalush Orchestra Олега Псюка врятувати Маріуполь.

"Порятунок" українського міста та заводу "Азовсталь", де перебувають сотні українських бійців, у хворій уяві росіян виглядає цинічно та жорстоко.

Важливо Гурт Kalush Orchestra з України переміг на Євробаченні-2022

Так, російські окупанти скинули на місто декілька потужних бомб. На них нелюди розмістили надписи:

Відповідні фото російських бомб оприлюднив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Росіяни – не люди. Не звірі. Вони просто нелюди. Ціла нація (за виключенням прошарку на рівні статистичної похибки), яка втратила остаточно щось віддалено схоже на гуманізм та людяність. Ось реакція російських військових на нашу перемогу на Євробаченні-2022. І ця реакція масово радісно підтримана населенням недоімперії,
– написав Андрющенко.

"Порятунок" Маріуполя від росіян / Фото Петра Андрющенка

Зауважимо, що 14 травня російські окупанти впершезастосували проти захисників Маріуполя фосфорні бомби. Андрющенко пояснив, що температура горіння таких снарядів біля 2 – 2,5 тисячі градусів за Цельсієм. Тож, горіння внаслідок потрапляння такої бомби зупинити майже неможливо. Це смертоносна, важка зброя, яку застосовують російські окупанти наразі проти наших бійців, які в оточені.

Заклик Kalush врятувати Маріуполь та "Азовсталь" Зеленський підтримав Kalush Orchestra на Євробаченні-2022: дивіться відео