Джефф Безос візьме участь у першому пасажирському рейсі космічної компанії Blue Origin

«Це те, чим я хотів займатися все життя», – прокоментував бізнесмен.

Засновник Amazon Джефф Безос відправиться у космос першим пасажирським рейсом своєї компанії Blue Origin, який заплановано на 20 липня. Про це пише CNBC.

«Я хочу поїхати цим рейсом, тому що це те, чим я хотів займатися все життя», – сказав Безос у відео, опублікованому в Instagram.

До Джеффа Безоса приєднається його брат Марк.

«Я навіть не очікував, що він скаже, що він буде у першому рейсі. Яка чудова можливість не тільки пережити цю пригоду, але і зробити це зі своїм найкращим другом», – сказав Марк Безос.

Також у польоті візьме участь переможець аукціону, на якому розігрують одне з місць. Станом на 7 червня, найвища ставка становила $2,8 млн, до закриття аукціону залишилось п'ять днів.

Система космічного туризму Blue Origin New Shepard здійснила більше десятка успішних випробувальних польотів без пасажирів на борту, включаючи один у квітні на об'єкті компанії в пустелі Техасу (США).

New Shepard призначений для перевезення до шести людей, під час тестових польотів капсула піднімалась більш ніж на 100 кілометрів. Повернення капсули нна ЗемлюЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/trendi/post/27465/2021-06-08-dzheff-bezos-vizme-uchast-u-pershomu-pasazhyrskomu-reysi-kosmichnoi-kompanii-blue-origin/