«Мріяв з п’яти років»: найбагатша людина у світі збирається полетіти у космос

Гендиректор компаній Amazon та Blue Origin Джефф Безос вирушить у космос на власному космічному кораблі. Старт корабля заплановано на липень, повідомляє «Економічна правда».

«Ще з п’яти років я мріяв здійснити подорож у космос. 20 липня я здійсню цю подорож разом зі своїм братом. Неймовірна пригода з моїм найкращим другом», – написав Безос у своєму Instagram-акаунті.

Компанія Blue Origin офіційно підтвердила, що Джефф та Марк Безоси приєднаються до переможця аукціону у першому пілотованому польоті корабля New Shepard. Як зазначається у пресрелізі компанії, в аукціоні, який має завершитися 12 червня, вже взяли участь 6 тисяч учасників із 143 країн. Найбільша запропонована сума поки що становить 2,8 млн доларів.

Компанія Blue Origin офіційно підтвердила, що Джефф та Марк Безоси приєднаються до переможця аукціону у першому пілотованому польоті корабля New Shepard.

Нагадаємо, на початку року Джеф Безос знов очолив список найбагатших людей світу й зсунув із першого місця засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска.

Читати також: Ілон Маск нервово смокче самокрутку осторонь: Українці першими відправили собаку на Марс