Вчений пояснив, чому ядро Землі не плавить планету

Вчений Джон Баттерворт назвав причину, по якій ядро ​​Землі все ще не розплавило нашу планету. З'ясувати це вдалося завдяки сейсмології.

Верхня межа зовнішнього ядра Землі знаходиться на глибині 2 900 км від поверхні. Якби Сонце знаходилося так близько, то воно б розплавило всю планету.

Сейсмологія допомогла зрозуміти, що ядро ​​Землі вже розплавлене. Баттерворт заявив, що воно складається з заліза, яке знаходиться під величезним тиском.

Ядро в основному оточене твердою кам'яною мантією. Земна кора плаває на ній, забезпечуючи більше захисту, ніж порожній простір.

Ще однією причиною є те, що існує різниця між температурою та теплом. Перше є щільністю енергії, укладене в певний розмір. Тепло - це енергія, яку виробляє джерело.

Якщо порівняти це з побутовими випадками, то можна навести конкретний приклад. Температури іскри від бенгальського вогню сягає 1500 °C, при цьому вона не зашкодить людині. Проте, вода при температурі близько 100 °C вже може стати смертельно небезпечною. Вся справа в тому, що скупчення рідини буде містити набагато більше теплової енергії.

Тому відповіддю на питання "чому ядро ​​Землі не плавить планету?" є те, що для цього знадобиться більше енергії. Сонце ж здатне це зробити, але воно знаходиться на дуже великій відстані.

Раніше ми повідомляли, чи представляє загрозу для Землі 150-метровий астероїд, який летить до нашої планети.