Марсіанський вертоліт здійснив свій сьомий політ

  Підзарядивши акумуляторні батареї, 09 червня  2021 року, марсокоптер Ingenuity американського космічного агентства NASA здійснив сьомий політ  атмосфері Марса. Він став другим в рамках демонстраційного етапу місії Ingenuity. За 62,8 секунди марсокоптер пролетів приблизно 106 метрів на південь до місця останньої посадки і зробив нову чорно-білу навігаційну фотографію під час польоту, - повідомляє NASA в Twitter. NASA опублікувало чорно-біле фото, зроблене дроном у Twitter.

Перед цим, 22 травня 2021 року, марсокоптер Ingenuity здійснив шостий політ. В NASA повідомили, що під час польоту виникли певні технічні проблеми, але в цілому апарат виконав політне завдання. У NASA відзначали, що планують використовувати Ingenuity для вивчення тих районів, куди не може дістатися шестиколісний марсохід, а також для створення тривимірних карт поверхні планети і вирішення ряду інших наукових завдань.

Створення марсіанського вертольоту обійшлося у 80 млн доларів. Він здійснив приземлення  в кратері Езеро 18 лютого2020 року разом з марсоходом Perseverance. Мета місії марсохода - спробувати виявити сліди можливого існування в далекому минулому життя на Марсі.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/do-mks-prystykuvavsia-vantazhnyi-kosmichnyi-korabel/