Велика Китайська стіна - вчені знайшли неймовірні рештки 1368-1644 років

У провінції Шеньсі на північному заході Китаю вчені знайшли залишки середньовічного замку, який був частиною Великої Китайської стіни. Знахідку науковці відносять до періоду Династії Мінь у 1368-1644 роках.

Про це повідомило китайське агентство "Сіньхуа", посилаючись на Академію археології Шаньсі.

Вказується, що під час розкопок виявили два обгороджених двори. Розміри одного з них – 25 на 60 метрів. Також на території форту знайшли 30 глиняних статуй і кам'яну плиту. На ній є напис, який свідчить про те, що раніше там був храм під назвою Палац Сяньін.

Китайські вчені дійшли висновку, що їм вдалося натрапити на руїни замку Цінпінбао, який був частиною оборонної системи Великої стіни.

Велика Китайська стіна – розділова стіна завдовжки майже 9 тисяч кілометрів, яку звели в стародавньому Китаї. Китайською слово, що позначає сам проєкт, набуло також образного значення "незламна могутня сила, непереборний бар'єр". Нині велика частина цієї архітектурної пам'ятки недоступна для туристів через аварійний стан, причиною якого також були і природні стихії.

Нагадаємо:

В Афінах знайшли незвичайний глечик. Судячи з усього, він використовувався для стародавнього ритуалу, покликаного паралізувати і вбити 55 осіб.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.