18-річний випускник полетить у космос з мільярдером Джефом Безосом

У вівторок, 20 липня, приватна космічна компанія Blue Origin відправить в космос ракету New Shepard з мільярдером на борту Джефом Безосом, його братом Марком, 82-річною колишньою льотчицею Уоллі Функ і 18-річним випускником Олівером Даеменом. Хлопець замінить переможця аукціону, який заплатив за участь у польоті 28 млн доларів, але не зможе полетіти через "завантажений графік".

Про це повідомила прес-служба Blue Origin.

Відомо, що 18-річний Олівер в 2020 році завершив середню школу і взяв невелику перерву в навчанні, щоб отримати ліцензію пілота. Хлопець є сином засновника і гендиректора нідерландської компанії з управління капіталом Somerset Capital Partners Джоса Даемена. Той заплатив за місце в другому польоті New Shepard, але віддав квиток синові.

Відбудеться перший суборбітальний політ ракети New Shepard з пасажирами 20 липня о 16:00 за київським часом. Якщо політ пройде успішно, Даемен стане першим комерційним Клієнтом в історії Blue Origin і наймолодшим астронавтом. А Уоллі Функ стане найстарішою астронавткою, яка відправиться в космос. Разом з братами Безосами вони пробудуть близько трьох хвилин в невагомості, перш ніж повернутися на Землю.

Нагадаємо:

Мільярдер і засновник Amazon Джефф Безос і його команда почали підготовку до польоту в космос, який відбудеться 20 липня. Політ для екіпажу складе 11 хвилин, а сама підготовка до нього триває вже 14 годин.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.