Засновник Amazon злітав у космос: чим запам’ятався цей вояж

Американський мільярдер Джефф Безос здійснив перший туристичний політ у космос. Разом з засновником Amazon в космосі побували ще три туриста, екіпаж вже повернувся на Землю.

Повернення космічного корабля можна було побачити під час прямої трансляції.

Космічний політ приурочили до чергової річниці першої висадки американських астронавтів на Місяць, що є символічним особисто для Джеффа Безоса, який мріяв побувати в космосі.

Назва ракетоносія New Shepard походить від прізвища астронавта Алана Шепарда, який здійснив перший суборбітальний політ у травні 1961 року.

Разом із засновником Amazon в капсулі перебували його брат Марк Безос, 82-річна льотчиця Уоллі Фанк, а також 18-річний Олівер Дейма - випускник школи з Нідерландів.

Цей політ став двічі «рекордним» - за віком наймолодшого і найстаршого астронавтів, що побували в космосі

Раніше повідомлялося, що 18-річний син гендиректора Somerset Capital Partners Олівер Демени відправиться в космічну подорож разом з американським мільярдером Джефом Безос і стане наймолодшим космотуристом

Ранішемільярдер Річард Бренсон здійснив успішний виліт з Землі на борту ракетоплана Virgin Galactic. Після чого його компанія отримала близько 600 заявок від охочих полетіти на екскурсію в космос.

На сьогодні у сфері космічного туризму Virgin Galactic конкурує з американською Blue Origin.

Нагадаємо, компанія Blue Origin американського підприємця Джеффа Безоса оголосила про пілотований запуск ракети New Shepard з туристами на борту. Перший запуск призначенили на 20 липня.

Вартість космічної подорожі на кораблі New Shepard від Blue Origin становитиме 200-300 тисяч доларів у залежності від класу.