Засновник Amazon Джефф Безос вдало здійснив свій перший політ у космос

Капсула з екіпажем піднялась на висоту понад 100 км.

20 липня ракета New Shepard компанії Blue Origin Джеффа Безоса здійснила перший туристичний політ на висоту понад 100 км. Трансляція велась на YouTube.

Загалом політ тривав 11 хвилин. Це був перший пілотований космічний політ Blue Origin з пасажирами на борту.

У космос, окрім Джеффа Безоса, відправився його брат Марк, 82-річна колишня льотчиця Уоллі Фанк та 18-річний студент Олівер Деемен із Нідерландів. Політ здійсили саме 20 липня, оскільки це річниця місії Аполлон-11, коли американські астронавти висадились на Місяць.

Ракета злетіла на одному воднево-кисневому двигуні, на висоті близько 50 км капсула з пасажирами відділилась на продовжила політ за інерцією до висоти у близько 107 км. Після цього вона почала вільно падати та спустилася на Землю на парашутах.

Раніше петиції з вимогою заборонити Безосу повертатися на Землю зібрали десятки тисяч підписів.

Нагадаємо, що Джефф Безос – мільярдер, засновник інтернет-магазину Аmazon.com, а також приватної космічної компанії Blue Origin 7 червня 2021 року Безос заявив, що він та його брат Марк здійснять космічнуЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/trendi/post/27814/2021-07-20-zasnovnyk-amazon-dzheff-bezos-vdalo-zdiysnyv-sviy-pershyy-polit-u-kosmos/