Джеф Безос пожертвував по $100 млн коментатору CNN та шеф-кухарю. З чим пов'язана така благодійність?

Про це пише CNN.

Про рішення пожертвувати кругленьку суму Безос оголосив після того, як корабель його космічної компанії Blue Origin здійснив свій перший успішний комерційний політ у космос.

За словами Безоса, пожертва пов'язана з «несподіваною» благодійною ініціативою «нагорода за мужність та громадянськість», яку він збирався оголосити раніше.

Так, мільярдер хотів шанувати тих, хто «продемонстрував мужність» та об'єднував розділений світ. За які саме заслуги Безос визначив отримувачами цієї нагороди цих двох людей, він не уточнив.

Втім, відомо, що оглядач Ван Джонс є засновником кількох некомерційних організацій і рухів, які, зокрема, займаються правами в'язнів та їх інтеграцією у суспільство.

Шеф-кухар Хосе Андрес, своєю чергою, відомий соціальним проєктом World Central Kitchen, який допомагає організувати харчування для людей у постраждалих від природних катаклізмів регіонах. «Нам потрібні ті, хто об'єднує, а не очорнює. Нам потрібні люди, які твердо сперечаються і жорстко діють відповідно до того, у що вірять. Але вони завжди роблять це ввічливо та ніколи не нападають ad hominem. На жаль, ми живемо у світі, де це часто не буває...», ㅡ сказав Безос.

Він також додав, що Джонс і Андрес можуть робити з грошима «все, що хочуть».

«Вони можуть віддати все на власну благодійність. Або вони можуть поділитися багатством. Це залежить від них», ㅡ сказав він.

Самі отримувачі нагороди від Безоса розповіли, що нічого про неї не знали.

Так, коментатор Джонс, приймаючи нагороду, сказав, що «іноді мрії збуваються», а Андрес, заявив, що це може стати початком нового етапу для його проєкту World Central Kitchen.