Суб’єктність і персональна впізнаваність. У зоні відчуження вирішили дати імена рисям

UA: Cуспільне мовлення

Подарувати імена рисям, ідентифікованим у зоні відчуження за допомогою фотопасток, пропонують у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику.

Як повідомили представники заповідника, переглянувши сотні світлин з фотопасток, встановлених у зоні відчуження в рамках проєкту "Полісся – дика природа без кордонів", науковці визначили 20 дорослих рисей звичайних. 11 з них — ідентифіковано.

18 листопада заповідник запропонував дописувачам у Facebook назвати трьох із цих одинадцяти диких кішок.

“Більше двох сотень серйозних і жартівливих, простих і глибоких, “кіношних” і новостворених, влучних і цікавезних імен запропонували ви тільки для перших трьох героїнь”, — написали цього тижня представники заповідника, публікуючи фото ще чотирьох рисей.

Як пояснили ініціатори персоніфікації диких кішок із зони відчуження, по кілька світлин рисей виставлятимуься у Facebook щотижня. Це перший етап своєрідного завдання.

По його завершенні серед запропонованих імен оберуть найкраще ім'я для кожної кішки “з китицями”.

Що відомо Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, який передбачає виділення частини грошей з будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) в Чорнобилі на фінансування розвитку Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Читайте також

У Чорнобильській зоні в 2022 році запрацює сховище ядерних відходів. Що відомо

Як відновлюють туристичні об’єкти у Чорнобильській зоні

У Чорнобилі створюють локації для віртуального туризму

Екопротести після Чорнобиля. НАШІ 30 – документальний серіал до 30-ліття Незалежності України

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!