Curiosity надіслав панорамний знімок Червоної планети: NASA зробила рідкісну листівку

UNN

Марсохід Curiosity зробив панорамний знімок ландшафту Червоної планети, з якого команда NASA зробила рідкісну листівку. Про це пише УНН з посиланням на офіційний сайт NASA.

Цитата

“Марсохід NASA Curiosity зробив чудовий знімок зі свого останнього місця на схилі гори Шарп на Марсі. Команда місії була настільки натхненна красою ландшафту, що поєднала дві версії чорно-білих зображень з різного часу дня і додала кольори, щоб створити рідкісну листівку з Червоної планети”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що Curiosity захоплює 360-градусний огляд свого оточення за допомогою своїх чорно-білих навігаційних камер щоразу, коли завершує подорож. Щоб отриману панораму було легше відправити на Землю, марсохід зберігає її у стислому неякісному форматі. Але коли команда марсохода побачила вигляд з останньої точки зупинки Curiosity, сцена була надто красивою, щоб не сфотографувати її у найвищій якості, на яку здатні навігаційні камери.

Додамо

Кілька чорно-білих знімків марсохід зробив 16 листопада, вже на Землі із них скомпонували цілісну панораму та додали кольорів.