Випадково взяла участь. Мешканка Антигуа та Барбуда виграла два квитки до космосу

UA.NEWS

Медичний тренер з Карибської країни Антигуа і Барбуда виграла два квитки на суму майже $1 млн, і повинна стати одним з перших космічних туристів Virgin Galactic.

44-річна Кейша Шахафф сказала, що хотіла би полетіти на орбіту Землі зі своєю 17-річною дочкою, студенткою природничих наук, яка живе у Великій Британії, яка мріє одного разу попрацювати в NASA.

Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон особисто здивував Шахафф новиною, приїхавши в її будинок в Антигуа і Барбуда в листопаді.

«Я просто думала, що даю масштабне інтерв'ю. Коли я побачив вхідного Річарда Бренсона, я просто почала кричати! Я не могла в це повірити», — сказала вона в інтерв'ю.

«У дитинстві мене завжди цікавив космос. Для мене це чудова нагода відчути себе живою і просто зробити найбільшу пригоду», — додала вона.

Шахафф виграла приз після участі в лотереї з збору коштів, організованої Virgin Galactic на платформі Omaze, яка зібрала $1,7 млн. Гроші будуть передані неурядовій організації Space for Humanity, яка працює над розширенням доступу до космосу.

Сума, яку пожертвувала Шахафф, не була оприлюднена, але участь починалася з мінімального внеску в $10.

Шахафф, фітнес-тренер, яка працює, зокрема, з жінками, вирішив спробувати отримати приз, побачивши рекламу рейсу Virgin Atlantic.

«Я просто заповнила заявку, зробила те, що потрібно ... не розуміючи, що дійсно отримаю на неї відповідь», - сказала вона.

«Можливість надати людям різного віку та походження рівний доступ до космосу і, в свою чергу, можливість керувати і надихати інших на Землі — це те, до чого Virgin Galactic будує останні два десятиліття», — сказав Бренсон під час інтерв'ю.

За словами представника компанії, Шахафф буде однією з перших космічних туристів Virgin Galactic, але її місце в черзі ще не визначено.

Virgin Galactic вже попередньо продала близько 700 квитків у космос: 600 в період з 2005 по 2014 рік за ціною до $250?000 за штуку і ще 100 з серпня, коли їх знову0000.

Нагадаємо, новий китайський супутник «Шиянь-11» у четвер успішно стартував із космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю за допомогою ракети-носія «Куайчжоу-1А».

Китай та Росія створили центр космічної погоди в Пекіні в рамках всесвітніх зусиль щодо вдосконалення систем глобальних центрів космічної погоди. Таку заяву зробили у Китайському метеорологічному управлінні (CMA).

Астронавт Ван Япін стала першою китаянкою, що вийшла у відкритий космос. У складі команди астронавтів вона завершила роботу за межами космічної станції «Тяньгун», що будується.