Китайські вчені перемогли гравітацію створивши власний місяць

GSMinfo

Вчені з Китаю побудували штучний Місяць, який відтворює малу гравітацію, як на справжньому супутнику Землі.

Симулятор із зменшеною та нульовою гравітацією є невеликим приміщенням, у якому вченим вдалося відтворити місячне середовище. Приміщення розташоване всередині вакуумної камери та левітує в магнітному полі.

Вченим удалося відтворити гравітацію як на Місяці. Симулятор розроблявся для підготовки майбутніх астронавтів. Це значно спростить виконання місій, оскільки астронавти потраплять у відносно знайоме середовище. Як йдеться у виданні South China Morning Post, змодельоване середовище зі зниженою гравітацією було створено після того, як вчені використовували магніти для того, щоб змусити жабу левітувати. Симулятор Місяця на Землі розташований у Китайській провінції Цзянсу, а точніше у місті Сюйчжоу. Як кажуть самі творці штучного Місяця, симулятор зроблено так, щоб можна було відключити гравітацію. Такі умови дуже допоможуть у підготовці астронавтів. По суті, штучний Місяць – це доволі мале приміщення, яке розташувалося всередині вакуумної камери. Саме за рахунок цього можна змоделювати нульову гравітацію або просто зменшити силу тяжіння. А ось для створення магнітного поля використовуються надпотужні магніти. Саме вони змушують приміщення левітувати.

Зазначимо, що всередині камери, що відтворює Місяць, відтворені пейзажі Місяця, а також є камери та пил з такими ж властивостями, як ті, хто дослідники знайшли на справжньому супутнику нашої планети.

Така новина не може не тішити, особливо тоді як Ілон Маск серйозно готується до висадки людей на Марсі. Розвиток космічних технологій дозволить людству освоїти нові території та вибратися за межі нашої планети. Завдяки таким технологіям, космічний туризм стане буденністю. Хіба це може не тішити.