Ілон Маск сподівається запустити безпілотний Starship на Марс «через 3-5 років»

Sundries

Ілон Маск дав велике інтерв’ю на конференції Future of the Car для Financial Times, де розповів про плани Tesla. У тому числі мова зайшла і про ще одну компанію мільярдера – SpaceX.

Маск вважає, що SpaceX може відправити безпілотний космічний корабель Starship на Марс «через 3-5 років». Але перед цим компанія має провести перший орбітальний запуск Starship та попередньо планує його на це літо.

«Сподіваюся, влітку буде перша спроба запуску зорельоту на орбіту».

Ілон Маск

Водночас мільярдер розповів про дітей, заявивши, що його старші діти хочуть «займатися своїми справами», а не працювати в Tesla/SpaceX тощо, але додає, що його молодший син «зацікавився роботою над ракетами».

«Я ніколи не бачив, щоб дитина так любила ракети… це справді новий рівень».

Ілон Маск Musk says his older children want to "do their own thing," and not work at Tesla/SpaceX/etc., but adds that his youngest son X "will be interested in working on rockets."

"I've never seen a kid love rockets more … it's really next level." pic.twitter.com/9VdJqJk7Sz

— Michael Sheetz (@thesheetztweetz) May 10, 2022 11 лютого SpaceX провела на території свого космодрому Starbase у Техасі півторагодинну презентацію, повністю присвячену Super Heavy та Starship, де також розповіла про плани з підкорення Марса.