Прем’єра серіалу «Слов’яни» на «1+1»: актори ексклюзивно розповіли про своїх персонажів

3 травня о 22:30  на телеканалі «1+1» відбудеться національна прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни». Це – міжнародний 12-серійний серіал українсько-словацького виробництва. У наймасштабнішому  українському серіалі розкажуть про життя слов'ян на межі VI-VII століть

Сюжет картини розгортається навколо юної травниці Драги, яка  знаходить у лісі пораненого чужинця, однак чоловік не може пригадати своє минуле. Через спробу  допомогти йому, Драга накликає на себе гнів місцевого жерця. У той час, коли місцеві лідери зайняті розподілом влади, на селище насувається зовнішній ворог ‒ грізні кочівники. Чи зможуть землероби та мисливці об’єднатися і стати зі зброєю на варті своїх земель, глядачі дізнаються вже 3 травня  в ефірі «1+1».

У серіалі знімалися, як  словацькі, так і українські актори. Напередодні прем’єри вони розповіли про своїх персонажів.

Головного героя «Слов'ян» зіграв популярний у Словаччині та Чехії актор Юрай Лой. У серіалі актор їздив верхи, боровся з розбійниками, одного з яких, до речі, зіграв ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін.

«Цей фільм – неймовірний спільний проект України та Словаччини, - вважає Юрай, - а також дуже потужний месседж нам усім - про те, що свободу і рідну землю треба захищати. Яким би сильним не був твій ворог».

Виконавиця головної жіночої ролі Поліна Носихіна - наймолодша в акторській команді. Проте досвіду у дівчини багато, адже в кіно вона знімається з чотирьох років.

«Звісно, я мріяла зіграти у фентезі, бо справді вірю і в долю, і в дива, - зізнається Поліна. - Наприклад, роль Драги дочекалася мене абсолютно дивовижним чином, адже коли запрошували на кастинг, я була без телефону, не змогла вчасно прочитати повідомлення... Словом, прийшла останньою - до мене могли сто разів обрати іншу акторку в Україні чи Словаччині. Але затвердили мене - і подарували шанс здійснити мрію!».

Акторка Національного театру імені Івана Франка Тетяна Міхіна у серіалі зіграє Ясну - мачуху головної героїні.

«Ясна така енергійна жінка, що могла б бути старійшиною селища, - усміхається Таня. - Вона вміє привернути до себе увагу, вміє зробити так, щоб її слухали й слухалися... Спочатку мені здавалося, що це негативний персонаж, а потім я зрозуміла: це не так. Просто цій жінці не вистачає любові», - розповідає Тетяна.

Зірка воєнної драми «Кіборги» Макар Тихомиров давно мріяв зіграти у фентезі. Його улюблений серіал – «Вікінги». У «Слов'янах» Макарові дісталася помітна роль - скоро глядачі  побачать, як юнак на ім'я Бело проходить шлях від простого пастуха до хороброго лучника, молодого лідера, який не тільки захищає рідне селище, але й спонукає інших стати до бою з ворогом.

«Сподіваюся, глядач, котрий дивитиметься цей фільм, відчує гордість за те, куди рухається українське кіно та сповна насолодиться захоплюючою історією», - говорить актор.

Зірка фільму «Сквот32», акторка Анна Адамович у «Слов'янах» грає красуню Десану, безтямно закохану у спритного юного мисливця Бело.

«Найцікавіше, що в моєму житті була така ситуація, - розповідає Аня. - Коли я навчалася в театральному, мені страшенно подобався хлопець, і я ходила за ним, наче приворожена, нічого не могла з собою вдіяти. Проте сказати про свої почуття так і не наважилася, а сам він нічого не зрозумів».

Чи буде щасливий фінал в історії Десани та Бело, глядачі дізнаються вже найближчим часом в ефірі на «1+1».

Виробництвом стрічки займаються українські компанії «Медійна Група Європейського Партнерства» та «Сінемадей», словацька компанія «Wandal Production» за участі словацького телеканалу «TV JOJ», українського телеканалу «1+1» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Автори сценарію: Вероніка Колеякова, Йозеф Колеяк, Ян Лютеран. Режисери: Петер Беб’як, Міхал Блашко, Сергій Санін, Олег Стахурський. Оператори: Мартін Ж’яран, Станіслав Адам, Вова Іванов. Продюсери: Юрій Карновський, Ванда Адамік Грицова.

Не пропустіть  прем’єру  історичної  драми з елементами фентезі «Слов’яни» вже 3 травня (з понеділка по середу) о 22:30 на «1+1».

Джерело: Прес-служба