Екс-суддя "МастерШеф" Литвинова розлучається після 5 років шлюбу

Кулінарна експертка та екссуддя шоу "МастерШеф" Тетяна Литвинова розлучається з чоловіком Ярославом Трухановим. Вони були в шлюбі 5 років, однак так і не змогли зберегти свій союз.

Стосунки Тетяни Литвинової з російським бізнесменом тривали 9 років. Проте пара прийняла рішення про розлучення та поспішила повідомити його друзям, знайомим і шанувальникам.

"З жалем повинні повідомити, що наші спільні зусилля по збереженню нашого шлюбу не увінчалися успіхом. З болем у серці ми прийняли важке рішення про розлучення", – оголосила Тетяна Литвинова.

Екссуддя "МастерШеф" запевнила, що ані колишній чоловік Ярослав Труханов, ані вона не винна в розриві. Однак, очевидно, що розлучення було для неї нелегким.

"Сподіваюся на вашу тактовність, поки дуже сильно болить", – зізналася Тетяна Литвинова, опублікувавши останнє спільне фото з екскоханим.

"Таню потрібно обіймати! Їй потрібна підтримка! Час посумувати, втекти в роботу, провести аналіз і повний аудит свого життя", – написала кулінарна експертка у новому дописі.

Джерело: 24tv.ua