«Легенда про Зеленого лицаря» з 26 серпня тільки в кіно (трейлер та перші кадри)

Стала відома дата прем’єри фентезі «Легенда про Зеленого лицаря» — 26 серпня. Показ фільму проходитиме тільки в кінотеатрах.

Головні ролі у фільмі режисера-візіонера Девіда Лоурі зіграли номінант на премію «Оскар» Дев Патель («Лев», «Історія Девіда Копперфілда», «Мільйонер з нетрів») та лауреатка премії «Оскар» Алісія Вікандер («Лара Крофт», «Ex Machina», «Дівчина з Данії»).

Також в стильному і масштабному фентезі на основі циклу легенд про Короля Артура та лицарів Круглого столу з’являться:

Джоел Едгертон — Вихід: Боги та царі, Червоний горобець, Воїн

Шон Харріс — Місія нездійсненна: Фоллаут, Місія нездійсненна: Плем’я ізгоїв, Прометей

Кейт Дікі — Гра престолів, Зоряні війни: Останні джедаї, Відьма

Баррі Кеоган — Дюнкерк, Чорнобиль, Вбивство священного оленя

Саріта Чоудхурі — Голодні ігри: Сойка-пересмішник, Голограма для короля, Джессіка Джонс

Крім того, в одній з ролей з’явиться Ерін Келліман, яка зовсім нещодавно прославилася завдяки ключовій ролі антагоніста Карлі Моргентау в шоу від студії Marvel «Сокіл та Зимовий солдат».

«Легенда про Зеленого лицаря» від Девіда Лоурі, режисера фільмів «Дракон Піта», «Історія примари», «Старий з пістолетом», розповідає про племінника легендарного Короля Артура, сіра Гавейна, та його подорож крізь спокуси тіла і духу, примари й інтриги до бою з гігантським смарагдовим незнайомцем — Зеленим лицарем. Гавейну доведеться пізнати власний характер і довести свою цінність в очах сім’ї та королівства перед обличчям неймовірної загрози. Чи гідний він свого місця біля трону?

Спецефектами в новому фільмі Девіда Лоурі займалася легендарна компанія, заснована Пітером Джексоном, Weta Digital, на чиєму рахунку робота не тільки над усіма частинами «Володаря кілець» та «Хоббіта», а й безліччю інших блокбастерів, включаючи «Месників» і «Лігу справедливості» Зака Снайдера.

«Легенда про Зеленому лицаря» повинна була вийти влітку 2020-го року, але фільм був перенесений на рік через світову пандемію. Нова дата прем’єри — 26 серпня 2021-го року.