Телеведучий Анатолій Анатоліч розсекретив ім'я майбутнього сина

Зовсім скоро телеведучий втретє стане батьком

Відомий український телеведучий і шоумен Анатолій Анатоліч (справжнє ім'я — Яцечко Анатолій Анатоліч) очікує на появу на світ третьої дитини. Зовсім скоро народиться перший син чоловіка і він з дружиною вже встиг обрати кілька імен для нього. Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Світське життя".

У розмові з Катею Осадчою Анатолій зізнався, що вони з дружиною Юлією вже зупинилися на кількох варіантах для майбутнього сина, але поки остаточно не визначилися.

"У нас варіант є Роберт. Мені дуже подобається. Скорочено як Роббі — Роббі Вільямс, мені він дуже подобається. Потім мені подобається Мартін. Будь-яке ім'я з прізвищем Яцечко дивно звучить. Потім у нас Нілс", - розповів телезірка.

Анатолій Анатоліч вже виховує двох доньок, але лише в третій раз зважився на партнерські пологи з коханою. За його словами, надихнувся він досвідом своїх колег-чоловіків, які розповіли, що це змінило їхнє життя.

"Вони сказали, що це перевернуло їх життя, тому я в очікуванні цього процесу. Думаю, і в мені щось зміниться після цього", - поділився він.

Джерело: tochka.net