Золота Дзиґа-2021: Кінопремія назвала фільм-лауреат глядацьких симпатій (Відео)

Фільм "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" названо лауреатом глядацьких симпатій п'ятої національної Кінопремії "Золота Дзиґа". Стрічка режисера-дебютанта Міши Кострова перемогла у онлайн-голосуванні. 

Глядачі визначалися щодо свого вибору впродовж місяця. Про це 9 червня йдеться на сайті Кінопремії.

Загалом 26 фільмів претендували на "Премію глядацьких симпатій". Це рекордна кількість номінантів на цю нагороду в історії "Золотої Дзиґи". Чесність і прозорість результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG. Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться 12 червня. Оголосять переможців у всіх 23 номінаціях.

"Премія глядацьких симпатій" – нагорода Кінопремії "Золота Дзиґа". Вона визначає певний зріз інтересів та уподобань глядача, а також показник ефективності промокампанії кожної стрічки.

Сімейна казка "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" розповідає про хороброго козака на ім’я Семен, який не боявся навіть чорта лисого. Йому доводиться змагатися зі справжнім Дияволом. У головних ролях: Володимир Задніпровський, Костянтин Лінартович, Діана Розовлян, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Арам Арзуманя.

ASPI news повідомляло, що телеканал "Україна" придбав права на нову комедію Dzidzio "Де гроші". Також на День Незалежності на прем'єру драми "Східняк" глядачі не з'явилися у двох містах.