Розпочався останній етап зйомок фільму "Довбуш", який має вийти на кіноекрани восени

На кіностудії імені О. Довженка творча група стрічки "Довбуш", яка створюється за підтримки Держкіно України, розпочала останній етап зйомок. Вихід фільму на широкі екрани заплановано на осінь 2021 року.

За словами режисера та співпродюсера Олеся Саніна, це історія про свободу, про людей, які "обрали собі шлях навіть ціною життя здобути цю свободу і захищати її до останнього", історія про величезну любов.

Продюсер Максим Асадчий зазначив, що це - наймасштабніший український фільм на сьогодні - за кількістю задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів, локацій.

"Ми об’їхали майже всю Західну Україну в пошуках локацій, ми знімали в Карпатах, Тернопільський області та Києві, ми побудували багато декорацій, дуже складних декорацій, як в павільйоні, так і на локаціях, ми відновили зброю та багато реквізиту, зробили велику кількість костюмів. Це має бути головна українська кіноподія, принаймні цього року", - розповів Асадчий.

За планами творчої групи, до кінця липня фільм має бути відзнятий. На широкі кінотеатральні екрани "Довбуш" вийде восени цього року.

Стрічка створюється компанією PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики.