Бредлі Купер відреагував на новину про роман Ірини Шейк і Каньє Веста

Після того як стало відомо, що 40-річна колишня дружина 44-річного Каньє Веста Кім Кардашьян дала добро на його відносини з 35-річною Іриною Шейк, джерела розповіли, як на роман колишньої коханої і репера відреагував 46-річний Бредлі Купер. Виявилося, що він, як і Кім, теж не має нічого проти цього союзу.

"Бредлі повністю підтримає будь-який вибір Ірини. Він просто хоче, щоб вона була щаслива,"- наводить слова джерела видання Us Weekly.

Ірина Шейк і Бредлі Купер зустрічалися чотири роки. У них є чотирирічна дочка Лея, яку вони виховують разом. Після розставання вони залишилися в добрих стосунках і спілкуються як друзі - нерідко зоряне сімейство можна зустріти разом. Розлучилася пара без скандалів, і допомога суду їм не знадобилася - дочку Ірина і Бредлі "ділити" не стали і проводять з нею час порівну.

"Бредлі і Ірина не тільки підтримують хороші відносини як батьки, вони також близькі як друзі і діляться особистим один з одним",- додав інсайдер.

Новий роман не заважає відносинам Шейк з колишнім коханим - на перше місце вони обидва ставлять свою дочку.

"У них здорові відносини, і вони з повагою ставляться один до одного, що робить процес спільного виховання простішим. Бредлі зосереджений на своїх дочці і матері, яких він обожнює. Вони завжди будуть для нього номером один. У центрі уваги Ірини, звичайно, її дочка, а потім - її робота," - поділилося джерело з оточення пари.

Нагадаємо, що чутки про роман Каньє Веста і Ірини Шейк спалахнули з новою силою після того, як їх днями зняли у відпустці у Франції, куди вони прилетіли, щоб відзначити день народження репера. За словами інсайдерів, зустрічатися вони почали ще пару місяців назад.