Анонсовано новий фільм по світу "Володаря кілець"

Це буде анімаційний приквел, дія якого відбувається за 250 років до трилогії

З часів "Хоббіта: Битва п'яти воїнств" в 2014 році Середзем'я зберігало мовчання в кіно і телебаченні. Однак, схоже, скоро це закінчиться з появою високобюджетного серіалу Amazon "Володар кілець", дія якого відбуватиметься у Другій Епосі Середзем'я. Прем'єра шоу ще не призначена, хоча очікується, що вона відбудеться пізніше в цьому році.

А зараз в розробці ще один проект "Володар кілець". New Line Cinema повертається в бізнес Толкіна, створюючи анімаційний приквел "Війна Рохіррімов", дія якого відбувається за 250 років до оригінальної трилогії. Warner Bros. Animation також буде працювати над проектом, а Філіпа Бойнс з "Володаря кілець" (яка була частиною команди сценаристів серіалу) буде виступати в якості консультанта.

"Володар кілець: Війна Рохірріма" досліджує і розширює нерозказаних історію легендарної фортеці з "Двох веж". Пріквел буде присвячений життю легендарного героя Середзем'я Хельма Молоторукого, короля Рохана.

"Війна Рохірріма" - це окрема серія, але вона позиціонується як доповнення до оригінальної трилогії. Проект все ще знаходиться на ранній стадії розробки, але New Line зацікавлена ​​в прискоренні реалізації проекту. В даний час ведуться анімаційні роботи і озвучка.

Джерело: afisha.tochka.net