Тіна Кароль продала цифровий відбиток пальця на NFT-аукціоні

Тіна Кароль продала свій відбиток пальця на NFT-аукціоні за 100 тисяч гривень. Торги за лот співачки, який вона називає “унікальним цифровим автографом”, закінчилися 16 липня.

Про це повідомляє Суспільне.

Ім’я покупця не розголошується. Отримані кошти Тіна Кароль передала на розвиток свого музичного проєкту “Молода кров”. Це майбутній україномовний альбом співачки, який вийде до Дня Незалежності України.

За словами артистки, місія цього проєкту – відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики сучасними піснями, звернути увагу слухачів на сучасну українську попкультуру.

Нагадаємо, що у травні цього року українська реп-виконавиця alyona alyona продала свою пісню “Galas” у форматі NFT за $7,7 тисячі.

Стартова ціна складала 0,08 ETH, а продали NFT за 2,775 ETH — станом на 27 травня це близько $7750 (приблизно 213 тисяч гривень). Крім пісні, власник NFT-токена отримав його обкладинку і довічний квиток на всі сольні концерти з можливістю когось запросити з собою. Як повідомляла команда виконавиці, це рекордна для українського репу сума.