Американського продюсера затримано за звинуваченням в секс-торгівлі

Голлівудського продюсера Диллона Д. Джордана, який зняв фільми "Скін" (Skin) і "Вихователька" (The Kindergarten Teacher), звинуватили в організації занять проституцією і відмиванні грошей. У четвер він був затриманий поліцією в окрузі Сан-Бернардіно в Каліфорнії.

49-річний Діллон, за версією звинувачення, використовував свою кінокомпанію PaperChase Films як прикриття для відмивання грошей і організації поїздок жінок для зустрічей з клієнтами по всій території США. Передбачається, що він використовував рахунки компанії для платежів з нелегальним призначенням. Вони оформлялися як гонорари "за модельні послуги", "за консультацію" і "за приватні обіди". Документи він підписував різними підписами і іменами.

"Протягом багатьох років Діллон Джордан керував великим і далекосяжних бізнесом по організації занять проституцією через дві підставні компанії - компанію з планування вечірок і заходів і компанію з виробництва фільмів,"- йдеться в прес-релізі прокурора США Одрі Стросс. - Тепер вечірка закінчилася, і фільм підійшов до кінця," - уклала вона.

Повідомляється, що Джордан відправляв потенційним клієнтам зображення секс-працівників, яких він наймав, обговорював ціни на сексуальні послуги по електронній пошті, а також контролював організацію поїздок для жінок, які займаються проституцією. Він спонукав і примушував жінок надавати сексуальні послуги.

Судячи з документів, які потрапили в розпорядження журналістів видання Fox News, злочини відбувалися з 2010 по 2017 рік. Не виключається, що компанія Джордана вийшла і на "міжнародний рівень": в обвинуваченні зазначено, що продюсер співпрацював з сутенерами з Великобританії. Також поставка жінок клієнтам здійснювалася літаком з Каліфорнії до Нью-Йорка, тому справа знаходиться у веденні прокуратури Південного округу Нью-Йорка.

Джордан був продюсером десятка фільмів, найвідоміші з яких - "Скін" (Skin) з Джеймі Беллом в головній ролі, "Вихователька" (The Kindergarten Teacher), в якому знялася Меггі Джилленхол, і "Малюк Кід" (The Kid) з Ітаном Хоуком. Про Джордан відомо, що перед початком роботи в індустрії кіно він керував нічними клубами.

Посмотреть полностью: https://www.spletnik.ru/buzz/chronicle/102458-dzhordana-zaderzhali-po-obvineniyu-v-organizatcii-prostitutcii.html

Голлівуд переповнений скандалами, пов'язаними з сексуальними домаганнями, зґвалтуваннями та харассмент. Тепер керівний склад кіноіндустрії відзначився і в нових скандальних злочинах. Організація занять проституцією - це новий рівень, але не перший випадок: всього два тижні тому було винесено вирок зірці серіалу "Таємниці Смолвіля" Еллісон Мек. Її засудили до трьох років ув'язнення за вербування секс-рабинь.