Ігор Кондратюк розкритикував Ані Лорак за концерти в Україні

Український шоумен та продюсер Ігор Кондратюк вирішив прокоментувати приїзд Ані Лорак на територію України. Співачка планує дати два концерти в Одесі, які відбудуться 16 та 17 серпня.

Однак, Ігоря Кондратюка дуже обурила така новина. Чоловік розкритикував Ані Лорак за концерти в Україні, опублікувавши відповідний пост на сторінці у Facebook.

Відомий шоумен, навіть, створив власний плейлист хітів, які співатиме Ані Лорак. Своїм дописом Ігор Кондратюк відверто натякнув на те, що зрадникам не місце в Україні.

Продюсер категорично проти, щоб Ані Лорак давала концерти в Одесі. Допис Кондратюка оцінила велика кількість шанувальників. Вони підтримали продюсера й погодились з його думкою.

Шоумен відверто заявив, що в Ані Лорак пуста голова й зовсім немає совісті. Ігор Кондратюк вже не вперше критикує українських артистів, які проживають на території Росії. Чоловік вважає, що такі виконавці зовсім не заслуговують давати концерти в Україні. Читайте також: Олександр Еллерт прокоментував розрив стосунків з Мішиною