«Космічний джем 2» взяв першість в бокс-офісі США

В американському прокаті зміна лідера: «Космічний джем: Нове покоління» з ЛеБроном Джеймсом заробив на старті 31,7 млн ​​доларів і обійшов «Чорну Вдову» Marvel.

«Джем» був випущений в 3956 кінотеатрах і отримав оцінку A за шкалою CinemaScore від глядачів. В умовах поширення нового дельта-штаму і масочного режиму в кінотеатрах Лос-Анджелеса такий результат експерти оцінюють як позитивний. Виробничий бюджет «Джема» склав 150 мільйонів доларів.

«Вдова» опустилася на другу сходинку чарту, здобувши в касу $ 26,3 млн. Всього в світовому прокаті фільм заробив $ 324 мільйони, включаючи збори передплатників стрім-сервісу Dinsey +.

Впевнено тримаються в США «Форсаж 9» і «Тихе місце 2». Домініку Торетто і його сім’ї вдалося перейти позначку в $ 150 млн в домашньому прокаті ($ 154,8 млн) і довести глобальну суму до $ 591 млн, що є абсолютним рекордом після початку пандемії. Впевнено тримається і сиквел «Тихого місця»: хоррор Джона Красінскі зібрав в Штатах $ 155 млн. Weekend Box Office: SPACE JAM: A NEW LEGACY ($31.6M) Soars Past BLACK WIDOW ($26.3M) to Score No. 1 Finish; ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS ($8.8M) Debuts in 3rd Placehttps://t.co/fLkN9Gbtal

— Boxoffice Pro (@BoxOffice) July 18, 2021