Шерон Стоун прийшла на фінальну вечірку у Каннах з дорослим сином

На Каннському фестивалі відбувся один з найбільш очікуваних заходів. 16 липня в Антібі відбувся благодійний гала-вечір amfAR. Цього року вечір був організований Фондом досліджень СНІДу, а його провідною стала Шерон Стоун.

Нев'януча краса 63-річної актриси хвилює багатьох: шанувальники буквально благають Шерон розкрити свої б'юті-секрети. Виконавиця ролі в культовому фільмі «Основний інстинкт» не приховувала, що їй важко приймати власні вікові зміни, але фанатам в ці визнання ледь віриться. Шерон як і раніше сміливо позує без макіяжу і не збирається відмовлятися від мініатюрних нарядів.

Для появи на червоній килимовій доріжці актриса зробила ставку на романтику. Здається, для Шерон залишилися в минулому образи фатальних див - тепер вона вважає за краще елегантність і особливий шарм.

Вона з'явилася на вечорі у вишуканій сукні відтінку лаванди, одного з найактуальніших тонів цього літа. Летить силует, корсет зі стразами і декор з страусиного пір'я - наряд Шерон відразу ж привертав увагу. Актриса доповнила такий яскравий аутфіт великими прикрасами: довгі сережки здавалися масивними, але при цьому анітрохи не «обтяжували» образ.

Компанію зірці на червоній доріжці склав її 21-річний син Роен. Молода людина з явним задоволенням позував фотографам разом із зірковою мамою.