Емілі Ратажковскі порівняла себе з Брітні Спірс через критику в мережі

На початку червня 29-річна модель викликала хвилю обурення в інстаграмі серією фотографій зі своїм маленьким сином Сильвестром, якому на той момент було три місяці. Користувачів збентежило те, як Емілі Ратажковскі тримає малюка: багато хто поспішив нагадати, що дитина не аксесуар. Негативних коментарів було так багато, що незабаром публікація зникла зі стрічки зірки.

Нещодавно Емілі висловила все, що думає з приводу мамшеймінгу. На це модель надихнула ситуація з Брітні Спірс, яку в минулому не раз звинувачували в безпечності в плані виховання синів. Після нервового зриву в 2007 році співачка втратила повну опіку над хлопчиками, про яких почав піклуватися їх батько Кевін Федерлайн. На тлі боротьби за незалежність поп-зірка знову набула величезну кількість союзників, а багато журналістів і зірки принесли їй публічні вибачення.

«Ми всі згадуємо, як соромили Брітні і називали її поганою матір'ю. Ми говоримо про те, що повинні «намагатися бути кращими», як суспільство. У той же час мої коментарі сповнені жахливих зауважень про те, що я не заслуговую бути мамою. Ганьба вам всім. Мені все одно, ненавидите ви мене чи знаменитостей (або просто всіх жінок), але бути мамою неймовірно страшно і ніхто не заслуговує почути від незнайомців, що вони жахливі мами», - написала Емілі Ратажковскі в Сторіс.