Анджеліну Джолі звинувачують у незаконному усиновленні дитини

Анджеліна Джолі виховує шістьох дітей, троє з яких прийомні. Актриса неодноразово потрапляла у скандали навколо законності її опікунства. На цей раз журналісти поставили під сумнів і те, чи мала зірка право всиновлювати свого старшого сина Меддокса, який народився в Камбоджі.

Подібні розмови з'явилися після того, як починаюча журналістка Елізабет Джейкобс вирішила зняти документальний фільм «Вкрадені діти», в якому будуть розкриті подробиці усиновлення камбоджійських дітей. За даними The Sun, Меддокс був викуплений за гроші американкою Лорін Галіндо, яка заробляла на перепродажі дітей з Камбоджі. Агентство дівчини, нібито, наймало «вербувальників», щоб забирати дітей з бідних сімей. За словами інсайдерів, у режисера є докази, що старший син актриси обійшовся їй в 100 доларів.

Повідомляється, що журналістка не планує висувати звинувачення проти Джолі. Дівчина лише хоче провести розслідування про учасників перепродажу дітей з Камбоджі. Елізабет Джейкобс зазначає, що зірковій мамі слід розкрити своєму старшому синові правду про його біологічних батьків:

«Я думаю, що Анджеліна Джолі, як мати, зобов'язана поговорити з Меддоксом наодинці, незалежно від того, хочуть вони оприлюднити це чи ні. Рішення батьків приховати цю інформацію може нанести величезну травму».