Джолі звинувачують у викраденні власного сина

Актриса Анджеліна Джолі, яка розлучитися з Бредом Піттом, знову опинилася в епіцентрі масштабного скандалу. Не встигла знаменитість поділити з колишнім чоловіком дітей, як з'ясувалося, що вона може опинитися у в'язниці через дивну історію з Меддоксом.

У 2002 році Анджеліна Джолі всиновила Меддокса з Камбоджі за допомогою агента Лорін Галиндо.

Сама Джолі вже тоді допомагала бідним і зростаючим в несприятливій обстановці дітям. Пізніше з'явилися докази того, що Галиндо обманювала сім'ї з Камбоджі, виманюючи у них дітей.

Уже тоді виникли перші розмови про те, що і Меддокс міг стати жертвою махінації. Як тільки про прибуткову схему стало відомо, США і низка інших країн заборонив всиновлювати дітей з неблагополучних країн.

Режисер документального фільму «Вкрадені діти» Елізабет Джейкобс розповіла, що Галиндо викупила Меддокса у його сім'ї всього за 100 доларів. Сама Елізабет свого часу теж стала жертвою махінації, тому про цю історію знає не з чуток, повідомляє People Talk.

Сама Джолі на звинувачення поки не відповіла. Не виключено, що тепер актрисі доведеться відбиватися ще і від чуток про вкрадене хлопчика.