Брітні Спірс відмовилася давати концерти, поки перебуває під опікою батька

Американська поп-співачка Брітні Спірс відмовилася від концертної діяльності, після скандального рішення суду, про що повідомила на своїй сторінці в мережі. Останні 13 років особисте і творче життя співачки перебуває під контролем її батька Джеймса Спірса, який після низки скандалів, пов'язаних з психічними розладами співачки, став опікуном дочки, проте тотальний контроль і неправомірне поводження щодо артистки затягнулося і кілька років тому Брітні почала боротьбу за свободу.

Під час останніх слухань, співачка заявила, що всі ці роки відчувала себе нещасною, розповіла, як з нею поводилися, часто порушуючи права і свободи, а найгірше те, що вона не може вийти заміж за коханого чоловіка або народити третю дитину, про яку мріє, адже опікунство передбачає повний контроль над особистим життям і фінансами.

Однак ні прохання співачки, ні рух на підтримку артистки "Free Britney", до якого приєдналися численні знаменитості та фанати, не вплинули на рішення суду надати виконавиці свободу від опіки батька.

Автор: tvgid.ua