Брітні Спірс збирається вийти заміж – ЗМІ

Голлівудська зірка Брітні Спірс активно бореться за те, щоб позбутись опікунства батька. Нещодавно суд дозволив їй найняти власно адвоката у цій справі, а тепер ЗМІ помітили Брітні з масивною каблучкою на безіменному пальці, яка може свідчити про заручини з її бойфрендом Семом Асгарі.

Як пише The Daily Mail, Брітні Спірс на одному з останніх засідань суду знову отримала можливість водити машину. Тому днями вона з зі своїм хлопцем Семом Асгарі відправилась до кав’ярні Лос-Анджелеса, де замовила напій.

Папараці встигли спіймали співачку, коли вона саме забирала каву. На фото була помітна її рука, на безіменному пальці якої красувалась каблучка з великим дорогоцінним каменем. Що може означати про заручини та весілля.

Поки батько контролює життя: Брітні Спірс відмовилась виступати на сцені

Однак Брітні Спірс та Сем Асгарі навряд чи зможуть одружитися найближчим часом. Артистка заявила, що вона не може виходити заміж та народжувати дітей без дозволу батька-опікуна.

“Мені вставили внутрішньоматкову спіраль, щоб я не завагітніла. Зараз я хочу вийти заміж і народити дитину. Я хотіла видалити спіраль і завести дитину, але опікун відмовив мені. Вони не хочуть, щоб я народжувала”, – заявила Брітні.

Раніше Вищий суд округу Лос-Анджелес дозволив голлівудській співачці Брітні Спірс самостійно найняти адвоката у справі про опікунство над нею.

Нагадаємо, що американська співачка Брітні Спірс знову звернулася до суду з вимогою припинити контроль батька над її фінансами та особистим життям.

Проте отримала відмову суду у звільненні від опікунства. Суд відхилив її запит про звільнення від опіки її батька Джеймі Спірса.

Раніше батько й опікун американської попспівачки Брітні Спірс Джеймі заявив, що вона страждає на деменцію.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.