“Коктейль з медикаментів”: колишній охоронець Брітні Спірс заявив, що зірку “накачували” наркотиками

Нещодавно голлівудська співачка Брітні Спірс заявила, що не виступатиме на сцені, доки її батько контролює її життя. Тепер же, колишній тілоохоронець американської зірки розповів, що раз на тиждень Брітні Спірс привозили сильнодійні наркотики та протизаплідні препарати.

Як пише The Sun, колишній охоронець американської виконавиці Брітні Спірс Фернандо Флоренс працював з артисткою з 2010 року.

Він розповів, що раз на тиждень до будинку співачки приходила жінка, яка передавала “коктейль з сильнодійних наркотиків і протизаплідних препаратів”.

“Я пояснював Брітні, що це таке: три антипсихотика і протизаплідні таблетки”, – зізнався охоронець.

Брітні Спірс завершує музичну кар’єру: її менеджер подав у відставку

Брітні Спірс мусила випити цей “коктейль”. За словами Флоренса, після прийому препаратів у зірки починалися галюцинації. Вона нібито втрачала здоровий глузд та говорила щось про паралельні світи.

“Вона цілими днями дивилася телевізор або займалася спортом. У занепаді настрою вона плакала, слухаючи It’s A Man’s World”, – додав він.

Раніше Вищий суд округу Лос-Анджелес дозволив голлівудській співачці Брітні Спірс самостійно найняти адвоката у справі про опікунство над нею.

Нагадаємо, що американська співачка Брітні Спірс знову звернулася до суду з вимогою припинити контроль батька над її фінансами та особистим життям.

Проте отримала відмову суду у звільненні від опікунства. Суд відхилив її запит про звільнення від опіки її батька Джеймі Спірса.

Раніше батько й опікун американської попспівачки Брітні Спірс Джеймі заявив, що вона страждає на деменцію.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.