Олена Кравець відсвяткувала перший ювілей своїх двійнят

Відома українська комічна акторка та телеведуча Олена Кравець відсвяткувала перший ювілей своїх двійнят. 19 липня Івану та Катерині виповнилося 5 років.

Зіркова мама вирішила влаштувати для своїх дітей справжнє свято. Разом зі своїм чоловіком вона замовила багато повітряних кульок різних розмірів та форм, якими вони прикрасили власний будинок та подвір’я. Для Івана і Каті вони підготували яскраві костюми відомих казкових героїв. Крім цього, на святкування були запрошені аніматори, які відповідали за настрій головних винуватців свята та зпрошених гостей.

Родзинкою вечірки, приуроченої до ювілею двійнят, став білосніжний торт на два яруси, прикрашений різними фруктами та горішками. Діти дуже зраділи такому сюрпризу, тому з їхніх облич просто не зникали посмішки. Це свідчило про те, що батькам вдалося влаштувати для них справжнє свято. Крім цього, наступного ранку Олена Кравець опублікувала нову світлину з двійнятами, на якій показала, як виглядає ранок після святкування. Читайте також: Вагітна Катерина Осадча вразила мережу ефектним образом у вишитій сукні за 76 тисяч гривень