Даша Квіткова та Нікіта Добринін охрестили сина

Хрещеними батьками малюка Льва стали відомі блогери та медики

У вівторок, 20 липня, український телеведучий Нікіта Добринін і блогер Даша Квіткова охрестили нещодавно народженого сина Льва. Тепер їхня сім'я стала більшою, адже малюк знайшов чотирьох хресних батьків, серед яких відомі інфлюенсери і медики.

Таїнство зіркові батьки вирішили провести на території свого будинку, в який заїхали незадовго до народження малюка. З учорашнього дня Льва оберігають не тільки Даша і Нікіта, але і дві подружні пари — дизайнер та інфлюенсер Аліна Френдій (Заставна) та її чоловік ресторатор, продюсер і блогер Петро Заставний, а також стоматолог Анатолій Токар і його дружина Катерина.

Друзі зірок "Холостяка" були одягнені у світлі тони, а самі батьки віддали перевагу нарядам у синіх відтінках. У мережі вони поділилися зворушливими кадрами з таїнства і показали, як відсвяткували подію. Стіл для свята накривав сам Нікіта Добринін. Він приготував м'ясо і овочі на грилі у дворі свого будинку.

Хлопці, який сьогодні був приголомшливий день! Світлий, легкий і наповнений. Тримаю своє маленьке щастя на руках і не можу перестати посміхатися,

прокоментувала хрестини Даша Квіткова.

Джерело: glamurchik.tochka.net