Вайнштейна перевели до Лос-Анджелеса: йому загрожує 140 років ув’язнення

Американського кінопродюсера Гарві Вайнштейна екстрадували з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса, де він постане перед судом за новими обвинуваченнями в зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях.

Жертвам домагань Гарві Вайнштейна виплатять 17 мільйонів доларів компенсації

В Лос-Анджелесі відбудеться суд щодо 5 зґвалтувань жінок у готелі в Беверлі-Гіллз. Вони нібито відбулися у період з 2004 до 2013 року, пише Fox News.

“Сьогодні вранці приблизно о 09:25 затриманого пана Гарві Вайнштейна було передано відповідним посадовим особам для перевезення до штату Каліфорнія, відповідно до постанови суду”, – повідомило управління виправних установ.

Якщо Гарві Вайнштейна визнають винним, його можуть ув’язнити на 140 років. Адвокати продюсера називаються його вирок “фактичним довічним ув’язненням”, адже той має проблеми зі здоров’ям.

Зазначається, що 69-річний Вайнштейн намагався перешкодити екстрадиції, посилаючись на діабет і проблеми з серцем, спиною і зором.

“Ми будемо боротися за те, щоб Гарві міг отримати необхідну медичну допомогу і, звичайно, щоб з ним поводилися справедливо”, – заявила його прессекретар Джуда Енгельмаєр.

Нагадаємо, що суд Нью-Йорка виніс вирок скандальному кінопродюсеру Гарві Вайнштейну до 23 років ув’язнення за сексуальне насильство.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.