Мілла Йовович з чоловіком та доньками весело провели день у Ванкувері

45-річна Мілла Йовович поділилася черговою порцією сімейних кадрів в своєму інстаграмі. Фотомодель і актриса показала, як вони з 56-річним чоловіком Полом Андерсоном і двома старшими дочками - 13-річною Евою і шестирічною Дашіел - весело провели час в Канаді.

Всією сім'єю вони на човні вирушили на екскурсію по вузькому фіорду Індіан-Арм, який знаходиться неподалік від Ванкувера. Мілла, Пол, Евер і Дашіел милувалися видами, купалися у водоспадів та смажили барбекю прямо на човні.

"Ми провели неймовірний день, коли взяли дітей на екскурсію по фіорду Індіан-Арм на човні. Нам було дуже весело знаходити красиві місця для купання у водоспадів. На човні навіть було барбекю, тому мій чоловік посмажив нам кілька гамбургерів прямо там, на воді! Це було воістину чарівна і незабутня подорож," - поділилася емоціями в своєму інстаграмі Йовович.

Старшая дочка Мілли і Пола також вже встигла розповісти про сімейний відпочинок в своєму інстаграмі. У пості Ева уточнила, що їх прогулянка на човні була приурочена до закінчення зйомок її нової картини "Пітер Пен і Венді", де актрисі дісталася роль Венді.

"Відсвяткували закінчення зйомок "Пітера Пена і Венді" у Ванкувері поїздкою на човні в Індіан-Арм. Ще більше відео про цей день ви знайдете в моєму TikTok," - розповіла підписникам Евер.

Молодшу дочку Ошин, яка з'явилася на світ в лютому минулого року, Мілла і Пол з собою в цей раз не взяли - мабуть зіркові батьки вирішили, що дівчинка ще занадто мала для таких екстремальних подорожей.

Нагадаємо, що Мілла Йовович щиро радіє успіхам старшої дочки на акторському терені. Мілла підкреслює, що Евер пробилася в кінобізнес завдяки своєму таланту і ретельності, а не зв'язкам своїх мами-актриси і тата-режисера.

"Старе прислів'я говорить: "можна привести коня до води, але не можна змусити його пити". Якби Евер сама по собі не була надзвичайно талановита, ніхто не став би знімати її в кіно виключно тому, що ми її батьки. Вона дійсно любить цю справу і дякує Богові за те, що ми допомагаємо їй обійти пастки, на які наражаються актори-початківці в цьому бізнесі," - говорить Йовович.