Мілла Йовович з дочками і чоловіком провели день на озері у Ванкувері (ФОТО)

Сімейство Йовович-Андерсон - відомі любителі відпочинку на природі. Подружжя регулярно вибирається з дітьми за межі міста і проводить день-другий на свіжому повітрі. В середині травня зірка "П'ятого елементу" опублікувала докладний фотозвіт і поділилася враженнями від відвідування природного парку Капіла в Ванкувері. Найбільше Міллу тоді захопила головна визначна пам'ятка цього популярного туристичного місця - висячий дерев'яний міст над каньйоном глибиною в 137 метрів і довжиною 70 метрів.

А днями Мілла, Пол з дочками - 13-річною Евою і шестирічною Дашіел - вирушили на невеликому човні на екскурсію по вузькому фіорду Індіан-Арм, який знаходиться в передмісті того ж Ванкувера. Крім прогулянки по озеру, їм вдалося скупатися біля підніжжя водоспадів і пообідати прямо на судні, де вони приготували барбекю. Молодшу дочку, однорічну Ошен, батьки на цей раз залишили вдома.

"Ми провели неймовірний день, коли взяли дітей на екскурсію по фіорду Індіан-Арм на човні. Нам було дуже весело знаходити красиві місця для купання біля водоспадів. На човні навіть було барбекю, тому мій чоловік посмажив нам кілька гамбургерів прямо там, на воді! Це було воістину чарівна і незабутня подорож", - написала Мілла під сімейними кадрами.