Венеційський кінофестиваль оголосив склад журі

Венеційський кінофестиваль, який пройде цього року з 1 по 11 вересня, назвав повний склад свого міжнародного журі.

Список зіркових суддів опублікований на офіційному сайті огляду.

Головою колегії став південнокорейський режисер, постановник фільму “Паразити” Пон Чжун Хо. Крім нього фільми основної програми будуть оцінювати італійський режисер і сценарист Саверіо Констанцо, бельгійсько-французька акторка Вірджіні Ефіру, британська акторка і співачка Синтія Еріво, канадська акторка і продюсерка Сара Гадон, румунський режисер Олександр Нанау і американсько-китайська сценаристка і режисерка Хлоя Чжао.

Названо також журі програми “Горизонти”. До нього увійшли боснійська режисерка і сценаристка Ясміла Жбаніч (президент), норвезька режисерка і сценаристка Мона Фастволь, іранський режисер, сценарист і критик Шахрам Мокрі, американський продюсер Джош Сігел та італійська письменниця Надя Терранова.

Дебютні картини з обох програм на приз Луїджі Ді Лаурентіса оцінюватимуть італійський режисер і сценарист Уберто Пазоліні (президент), австрійський критик Мартін Швайхефер і аргентинська художниця і режисерка Амалія Ульман.

Головний приз 74-го Каннського кінофестивалю (“Золоту пальмову гілку”) отримала стрічка “Титан” французької кінорежисерки Джулії Дюкорно. Церемонія оголошення переможців кінофестивалю відбулася в суботу, 17 липня.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.