Саундтреком до фільму «Пульс» став кавер на пісню Океана Ельзи (відео)

Злата Огневіч переспівала композицію "Той день" гурту Океан Ельзи, яка увійшла до саундтреку спортивної драми "Пульс". Аранжування до пісні створив Євген Філатов (The Maneken). Дивіться драматичний кліп.

"Я звернувся до Святослава Вакарчука, з яким неодноразово працювали над музичними темами до фільмів. Трек "Той день" видався нам найбільш відповідним тому, про що власне і є кінокартина "Пульс". Проте цей хіт хотілось записати в іншому аранжуванні та з жіночим вокалом, адже головна героїня фільму є жінка," – розповів продюсер стрічки Єгор Олесов.

За словами композитора стрічки, під час переосмислення пісні «Океану Ельзи» він додав в композицію звуки пульсації, які використовував у фільмі та під час написання оригінального саундтреку. "Вони дещо об’єднують всю історію, – розкриває деталі роботи над піснею композитор Євген Філатов. – А сенс пісні, на мій і на погляд продюсера фільму, дуже добре розкриває суть стрічки".

Враженнями про роботу над саундтреком поділилася також виконавиця пісні.

"В дитинстві я мріяла потрапити в кіно. І коли мені запропонували заспівати саундтрек до українського фільму "Пульс", я неймовірно зраділа. Для мене це велика честь працювати з такою талановитою, креативною командою і звичайно було приємно заспівати пісню гурту "Океан Ельзи" – легендарного гурту, який я обожнюю з дитинства. Для мене глибоке значення має ця пісня, і вона зараз набула для мене інших, додаткових сенсів", – розповіла українська співачка та композиторка Злата Огневіч.

Старт широкого національного кінопрокату спортивної біографічної драми "Пульс" заплановано на 22 липня 2021 року.