Харві Вайнштейна звинуватили в згвалтуванні ще п'яти жінок

Вчора, 21 липня, 69-річний Харві Вайнштейн постав перед судом Лос-Анджелеса у справі про зґвалтування п'яти жінок. Кінопродюсер зараз, нагадаємо, відбуває покарання в Нью-Йорку. Звідти його перевезли приватним літаком до Каліфорнії, щоб він зміг взяти участь в процесі. Йому загрожує до 140 років позбавлення волі.

Вайнштейна звинуватили в 11 випадках сексуального насильства, що відбулися з 2004 по 2013 рік у готелях Беврлі-Хіллз і Лос-Анджелеса.

"Американський продюсер винним себе не визнав,"- пише агентство Associated Press.

Як повідомляють ЗМІ, Вайнштейн заявив, що будь-яка сексуальна активність була з обопільної згоди.

Якщо суд визнає продюсера винним за всіма епізодами, термін його ув'язнення за законами штату Каліфорнії може збільшитися до 140 років.

Адвокат Вайнштейна Марк Верксман заявив, що в разі "справедливого судового розгляду" по цих епізодах продюсер буде виправданий. Крім того, він зазначив, що висунуті звинувачення необгрунтовані і їх зробили "дуже давно".

Навесні минулого року Вайнштейна засудили до 23 років тюремного ув'язнення. Проти нього в різний час виступили десятки жінок, які звинувачували його в різних злочинах сексуального характеру.

Під час судових процесів над продюсером, які обернулися в, мабуть, найгучніший скандал в Голлівуді, в суспільстві сформувалося русі #MeToo, що спонукало багатьох жінок, в тому числі і знаменитостей, розповісти про пережите сексуальної насильстві і харассмент.

Зовсім недавно відбулося ще одне судове засідання - суд оформив розлучення Харві Вайнштейна з Джорджиной Чапман. Чапман пішла від продюсера відразу, як тільки з'явилися перші звинувачення проти продюсера. Офіційно їх шлюб був розірваний тільки тиждень тому.